Eco Energy Tech
STRONA GŁÓWNA
O NAS
TECHNOLOGIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT

Nasz cel
Nowoczesne przedsiębiorstwo XXI-go wieku to nie tylko najnowsze linie produkcyjne i oprogramowanie. Innowacyjność w nowoczesnym pojęciu to także rozwój w kierunku ekologii i oszczędności. Minione lata nękały światową gospodarkę kryzysem finansowym, a świat oszalał na punkcie ochrony środowiska. Aby zatem podążać za postępem cywilizacyjnym należy wraz z technologią rozwijać możliwości adaptacyjne tak, aby były przystosowane do zmieniających się uwarunkowań globalnych.

Eco Energy Tech to właśnie fuzja doświadczenia i wiedzy, innowacyjności w zakresie ekologii oraz produkcji energii. To także działania, ukierunkowane na zwiększenie efektywności i ekonomii naszej i naszych klientów.

Jesteśmy naukowcami, inżynierami, handlowcami i liderami z zamiłowania, a przyświecający nam cel to tworzenie produktów o najwyższym stopniu innowacyjności, które są tak samo efektywne ekonomicznie, jak i ekologicznie użyteczne. Ze świadomością ograniczeń, jakie stawia sama natura, staramy się zgłębić jej procesy i wykorzystać w dobrym celu, a nawet wspomóc jej pozytywne działanie.

Wszystko tworzone w pasji ma tym lepszy skutek, że jest bardziej przemyślane i dopracowane. Nasze produkty muszą spełniać nie tylko wysokie oczekiwania naszych klientów, ale także sprostać wymogom i aspektom prawnym, w zakresie działania.

Nasza praca jest nagradzana - zdobywamy wyróżnienia z najlepszych instytucji w Polsce i na świecie. Ale najważniejszą nagrodą jest dla nas zadowolenie, a czasem i zachwyt naszych klientów. To dla nas najlepsza motywacja!

główne założenia
Zajmujemy się prowadzeniem wysokospecjalistycznych badań w zakresie ekologii, produkcji paliw, energii elektrycznej oraz cieplnej. Wyniki naszych analiz wprowadzamy w życie tworząc przetestowane i opatentowane produkty, które dostarczamy naszym Klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Współpracujemy między innymi z zakładami przemysłowymi, elektrowniami, firmami transportu morskiego i lądowego oraz zakładami komunalnymi.

Koncentrujemy się na poprawie wskaźników wydajnościowych i ekologicznych. Wprowadzamy technologię utylizacji odpadów, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w przyrodzie i wspomagając ich działanie. Chronimy wody lądowe oraz morskie. Prowadzimy działania nad odsalaniem wód, walką z algami oraz sinicami.

Nasi pracownicy od lat współpracują z Akademią Morską w Szczecinie oraz z Instytutem Nafty i Gazu - najstarszym państwowym instytutem badawczym. Nasze produkty testuje wielu specjalistów i naukowców w Polsce i na świecie. Wszyscy potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo produktów i technologii oferowanych przez firmę Eco Energy Tech.

zespół
Vitaly I. Kalchenko, Prof., Dr hab. - zespół naukowy
Oksana Balanda, Ph. D. – zespół naukowy

Olga Marczenko, Ph. D. – zespół naukowy

Volodymir Kryshtal, Ph. D. – zespół naukowy

Daria Łapczyńska – dział administracyjny

Zbigniew Serafinowski – dział administracyjny

partnerzy akademiccy
Eco Energy Tech angażuje się w przedsięwzięcia badawcze i rozwojowe oraz projekty środowiskowe. Bierzemy udział w konferencjach naukowych, dajemy prelekcje. Reprezentujemy polską myśl technologiczną podczas misji zagranicznych wraz z Ministerstwem Środowiska w najdalszych zakątkach świata. Nasz zakres działania zaczyna się głęboko pod ziemią, a kończy wysoko w warstwach atmosfery.

Współpraca z naukowcami z najlepszych uczelni wyższych i ośrodków badawczych mobilizuje nas do działania.