Eco Energy Tech
STRONA GŁÓWNA
O NAS
TECHNOLOGIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT


Dlaczego dostępne dotychczas uszlachetniacze paliw okazały się nieskuteczne?

Wcześniej przyjęte założenia, tj. aby zmieniać właściwości paliwa, były błędem! Jak dotąd tylko my - po latach zbieranych doświadczeń - rozwinęliśmy innowacyjny pomysł, by oddziaływać na proces spalania paliwa na poziomie molekularnym, dodatkowo eliminując przy tym powtarzający się problem innych dodatków z poprawną asymilacją w paliwach. Powstał produkt nowej generacji o nazwie modyfikator ecoNRGpower

MODYFIKATOR ECONRGPOWER JAKO JEDYNY SKŁADA SIĘ WYŁĄCZNIE Z SUBSTANCJI BEZPIECZNYCH DLA SILNIKA!

modyfikator najnowszej generacji econrgpower

Wielofunkcyjny i wielokoskladnikowy modyfikator paliw płynnych ecoENGpower poprawia efektywność spalania paliw ciekłych węglowodorowych, redukuje ich zużycia oraz jako katalizator w procesie spalania w silnikach spalinowych powoduje obniżanie emisji niepożądanych gazów do atmosfery, takich jak monotlenku węgla i tlenku azotu a także sadzy, cząstek stałych, nierozpuszczalnych frakcji węglowodorowych, spalin i innych obecnych w komorze spalania zanieczyszczeń, oraz do oczyszczania ze złogów komory spalania i układu wydechowego spalin.

pozytywny wpływ na silniki oraz wzrost wydajności

ecoNRGpower chroni silnik dzięki bardziej kompletnemu spalaniu cząsteczek paliwa. Zostało potwierdzone podczas wielu kilometrów testów drogowych i morskich, że modyfikator coNRGpower powoduje przyśpieszenie reakcji zachodzących w komorze spalania. Wynikiem tego jest zmniejszenie ilości „niezużytych” cząsteczek paliwa osiadających na ścianach komory spalania w silniku.
Nasz produkt:
Zmniejszenie nagaru umożliwia zachowanie silnika w idealnym stanie przez dłuższy czas oraz utrzymuje układ paliwowy bez zanieczyszczeń i złogów.

mniejsze zużycie paliwa

ecoNRGpower zmniejsza zużycie paliwa aż do 12% na jednostkę generowanej energii, dzięki pełniejszemu wykorzystaniu paliwa. Lata doświadczeń i badań na pojazdach drogowych oraz jednostkach morskich potwierdziły, że modyfikator ecoNRGpower powoduje obniżenie zużycie paliwa. Przykładowo pozwala to na oszczędności rzędu 7000 Euro rocznie dla jednego ciągnika z naczepą. Dodatkowo ecoNRGpower nie narusza warunków gwarancji producentów silników i pojazdów, ponieważ zgodnie z badaniami certyfikowanymi nie zmienia właściwości paliwa, które pozostają w normie.

redukcja emisji cząsteczek stałych i sadzy

ecoNRGpower oszczędza filtry cząstek stałych. Badania laboratoryjne, przeprowadzone w ośrodkach naukowych, wykazały zmniejszenie emisji cząstek stałych w spalinach do 90%. Ma to bezpośrednie przełożenie na oszczędności – wymiana filtra to duży wydatek.

redukcja szkodliwych emisji do atmosfery

ecoNRGpower obniża emisję monotlenku węgla i tlenku azotu a także sadzy i cząstek stałych

korzystanie z modyfikatora obniża powstawanie smogu!

Zalety:


Zastosowanie:
Silniki pracujące na mazut i olej napędowy w szczególności:
  • transport samochodowy
  • transport kolejowy
  • transport morski
  • floty wojskowe
  • promy pasażerskie i łodzie
  • rybołówstwo
  • maszyny budowlane