Eco Energy Tech
STRONA GŁÓWNA
O NAS
TECHNOLOGIA
AKTUALNOŚCI
KONTAKT
Biokonwersja odpadów komunalnych

Obecnie świat jest szczególnie dotknięty problemem zagrożenia dla środowiska naturalnego wynikającego z nagromadzenia stałych odpadów komunalnych. Systemy ich składowania i przetwarzania nie są wystarczająco efektywne, ekonomicznie uzasadnione i bezpieczne dla środowiska. Negatywne skutki sanitarne i środowiskowe składowisk odpadów nie pojawiają się natychmiast, ale po kilku latach, a nawet dekadach. Zatem niewłaściwe składowanie odpadów będzie problemem naszych potomków.

Zastosowanie innowacyjnych technologii bazujących na procesach biodegradacji i bioremediacji na składowiskach odpadów komunalnych pomaga rozwiązać wszystkie te problemy w bardzo krótkim czasie.

ECOBIOSED® jest to złożony preparat, zawierający specjalne dodatki, umożliwiający stymulację i wielokrotne przyspieszenie naturalnego procesu biodegradacji odpadów.
Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska. Wszystkie jego składniki są ekologiczne i łatwo ulegają rozkładowi. Zaprojektowana przez nas innowacyjna metoda efektywnej biokonwersji jest kompleksowym rozwiązaniem dla składowisk odpadów. Oparta jest ona na regulowanym przyspieszeniu procesów rozkładu w całej objętości zanieczyszczeń, co zapewnia pełne oczyszczenie terenu w czasookresie od 3 do 6 miesięcy.

Efekty zastosowania technologii:

Zalety technologii: